| Основная информация | |
| Торговая марка | Bosch |
| EAN | 4242002824628 |
| Цвет | Белый/Нержавеющая сталь |
| Ёмкость | |
| Объем | 1.5 l |
| Размеры, вес | |
| Вес | 1.6 kg |
| Дополнительные параметры | |
| Дополнительная информация | Temperatūras kontrole – 70 °C, 80 °C, 90, 100 °C. Keep Warm funkcija uztur vēlamo temperatūru līdz pat 30 minūtēm.Trīs drošības funkcijas: Automātiska izslēgšanās, pārkaršanas un izžūšanas aizsardzība, un izslēgšanās, paceļot krūzi no pamatnes. Bezvada, 360° rotējoša pamatne |
| Мощность | 2400 W |
| Korpusa materiāls | Plastmasa |
Description
Additional information
| Weight | 2.000 lbs |
|---|---|
| Производители | Bosch |
| EAN | 4242002824628 |
| Цвет | Белый/Нержавеющая сталь |
| Объем | 1.5 l |
| Вес | 1.6 kg |
| Дополнительная информация | Temperatūras kontrole – 70 °C, 80 °C, 90, 100 °C. Keep Warm funkcija uztur vēlamo temperatūru līdz pat 30 minūtēm.Trīs drošības funkcijas: Automātiska izslēgšanās, pārkaršanas un izžūšanas aizsardzība, un izslēgšanās, paceļot krūzi no pamatnes. Bezvada, 360° rotējoša pamatne |
| Мощность | 2400 W |
| Korpusa materiāls | Plastmasa |






















Reviews
There are no reviews yet.