| Основная информация | |
| Торговая марка | Bosch |
| EAN | 4242005090143 |
| Цвет | Черный |
| Ёмкость | |
| Tilpums | 1.7 l |
| Размеры, вес | |
| Вес | 1.74 kg |
| Дополнительные параметры | |
| Мощность | 2400 W |
| Korpusa materiāls | Stikls |
Description
Additional information
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Производители | Bosch |
| EAN | 4242005090143 |
| Цвет | Черный |
| Tilpums | 1.7 l |
| Вес | 1.74 kg |
| Мощность | 2400 W |
| Korpusa materiāls | Stikls |























Reviews
There are no reviews yet.