| Основная информация | |
| Торговая марка | Bosch |
| EAN | 4242005361137 |
| Цвет | Белый |
| Размеры, вес | |
| Вес | 4.58 kg |
| Вес с упаковкой | 5.8 kg |
| Дополнительные параметры | |
| Тип | Крепление |
| Дополнительная информация | Savienojuma stiprinājums veļas žāvētāja novietošanai uz veļas mazgājamās mašīnas “veļas mašīnas – žāvētāja kolonnai”. |
| Размеры (см) | 4.4×59.6×47.5 |
Description
Additional information
| Weight | 4.500 lbs |
|---|---|
| Производители | Bosch |
| EAN | 4242005361137 |
| Цвет | Белый |
| Вес | 4.58 kg |
| Вес с упаковкой | 5.8 kg |
| Тип | Крепление |
| Дополнительная информация | Savienojuma stiprinājums veļas žāvētāja novietošanai uz veļas mazgājamās mašīnas "veļas mašīnas – žāvētāja kolonnai". |
| Размеры (см) | 4.4×59.6×47.5 |
















Reviews
There are no reviews yet.