| Основная информация | |
| Торговая марка | Gorenje |
| EAN | 3838782606755 |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Ёмкость | |
| Blendera trauka tilpums | 1.75 l |
| Размеры, вес | |
| Вес | 5.9 kg |
| Вес с упаковкой | 6.5 kg |
| Дополнительные параметры | |
| Komplektā | 4 x griešanas diski. Citrusaugļu sulu spiede. Blendera trauks. Jaukšanas trauks. Ceļojuma krūze ar vāku. Putošanas uzgalis. Smalcināšanas nazis. Uzgalis mīklas maisīšanai. |
| Мощность | 1500 W |
| Ātrumu skaits | 10 |
Description
Additional information
| Weight | 6.500 lbs |
|---|---|
| Производители | Gorenje |
| EAN | 3838782606755 |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Blendera trauka tilpums | 1.75 l |
| Вес | 5.9 kg |
| Вес с упаковкой | 6.5 kg |
| Komplektā | 4 x griešanas diski. Citrusaugļu sulu spiede. Blendera trauks. Jaukšanas trauks. Ceļojuma krūze ar vāku. Putošanas uzgalis. Smalcināšanas nazis. Uzgalis mīklas maisīšanai. |
| Мощность | 1500 W |
| Ātrumu skaits | 10 |






























Reviews
There are no reviews yet.