| Основная информация | |
| Торговая марка | Gorenje |
| EAN | 3838782607318 |
| Цвет | Sarkana |
| Ёмкость | |
| Tilpums (l) | 0.27 |
| Управление | |
| Vada garums | 2.1 m |
| Дополнительные параметры | |
| Размеры ВxШxГ (см) | 17.8×17.8×33.7 |
| Atkaļķošanās sistēma | Есть |
| Дополнительная информация | Bezvadu gludeklis. |
| Мощность | 2200 W |
| Tvaika padeves jauda (g/min.) | 25 |
Description
Additional information
| Weight | 1.000 lbs |
|---|---|
| Производители | Gorenje |
| EAN | 3838782607318 |
| Цвет | Sarkana |
| Tilpums (l) | 0.27 |
| Vada garums | 2.1 m |
| Размеры ВxШxГ (см) | 17.8×17.8×33.7 |
| Atkaļķošanās sistēma | Есть |
| Дополнительная информация | Bezvadu gludeklis. |
| Мощность | 2200 W |
| Tvaika padeves jauda (g/min.) | 25 |



























Reviews
There are no reviews yet.