| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | AEG |
| EAN | 7332543631575 |
| Krāsa | Melna |
| Ietilpība | |
| Tilpums | 25 l |
| Izmēri, svars | |
| Svars | 18 kg |
| Vadība | |
| Vadība | Elektroniska |
| Papildus parametri | |
| Mikroviļņu izejas jauda | 900 W |
| Izmērs (PxAxDz) mm | 59.6 x 46 x 40.4 |
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 18.000 kg |
|---|---|
| Ražotāji | AEG |
| EAN | 7332543631575 |
| Krāsa | Melna |
| Tilpums | 25 l |
| Svars | 18 kg |
| Vadība | Elektroniska |
| Mikroviļņu izejas jauda | 900 W |
| Izmērs (PxAxDz) mm | 59.6 x 46 x 40.4 |






















Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.