| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Bosch |
| EAN | 4242005319985 |
| Krāsa | Melna |
| Ietilpība | |
| Tilpums | 21 l |
| Izmēri, svars | |
| Svars | 17 kg |
| Svars ar iepakojumu | 19 kg |
| Vadība | |
| Vadība | Skārienvadība |
| Papildus parametri | |
| Mikroviļņu izejas jauda | 900 W |
| Izmērs (PxAxDz) mm | 594x382x318 |
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 19.000 lbs |
|---|---|
| Ražotāji | Bosch |
| EAN | 4242005319985 |
| Krāsa | Melna |
| Tilpums | 21 l |
| Svars | 17 kg |
| Svars ar iepakojumu | 19 kg |
| Vadība | Skārienvadība |
| Mikroviļņu izejas jauda | 900 W |
| Izmērs (PxAxDz) mm | 594x382x318 |




























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.