| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Bosch |
| EAN | 4242005038855 |
| Krāsa | Nerūsējoša tērauda |
| Ietilpība | |
| Tilpums | 20 l |
| Izmēri, svars | |
| Svars | 17.1 kg |
| Vadība | |
| Vadība | Elektroniska |
| Papildus parametri | |
| Mikroviļņu izejas jauda | 800 W |
| Izmērs (PxAxDz) mm | 59.4×38.2×29.7 |
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 17.100 lbs |
|---|---|
| Ražotāji | Bosch |
| EAN | 4242005038855 |
| Krāsa | Nerūsējoša tērauda |
| Tilpums | 20 l |
| Svars | 17.1 kg |
| Vadība | Elektroniska |
| Mikroviļņu izejas jauda | 800 W |
| Izmērs (PxAxDz) mm | 59.4×38.2×29.7 |
























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.