| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Bosch |
| EAN | 4242005038985 |
| Krāsa | Melna |
| Ietilpība | |
| Tilpums | 25 l |
| Izmēri, svars | |
| Svars | 19 kg |
| Vadība | |
| Vadība | Elektroniska |
| Papildus parametri | |
| Mikroviļņu izejas jauda | 900 W |
| Izmērs (PxAxDz) mm | 59.4×38.2×38.8 |
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 21.000 kg |
|---|---|
| Ražotāji | Bosch |
| EAN | 4242005038985 |
| Krāsa | Melna |
| Tilpums | 25 l |
| Svars | 19 kg |
| Vadība | Elektroniska |
| Mikroviļņu izejas jauda | 900 W |
| Izmērs (PxAxDz) mm | 59.4×38.2×38.8 |























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.