| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Mill |
| EAN | 7090019824868 |
| Krāsa | Melna |
| Vadība | |
| Displejs | Ir |
| Papildus parametri | |
| Jauda | 2000 W |
| Termostats | Ir |
| Wi-Fi | Ir |
| Izmēri cm (AxPxDz) | 65.6x42x15 |
| Režīmu skaits | 3 |
| Bluetooth | Ir |
| Taimeris | Ir |
| Veids | Eļļas radiators |
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 12.000 kg |
|---|---|
| Ražotāji | Mill |
| EAN | 7090019824868 |
| Krāsa | Melna |
| Displejs | Ir |
| Jauda | 2000 W |
| Termostats | Ir |
| Wi-Fi | Ir |
| Izmēri cm (AxPxDz) | 65.6x42x15 |
| Režīmu skaits | 3 |
| Bluetooth | Ir |
| Taimeris | Ir |
| Veids | Eļļas radiators |
























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.