| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Remington |
| EAN | 4008496989094 |
| Krāsa | Krēma |
| Izmēri, svars | |
| Svars ar iepakojumu | 1.544 kg |
| Papildus parametri | |
| Veids | Veidotāji |
| Temperatūru skaits | 5 |
| Regulējama temperatūra, ° C | 130 – 210 |
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 2.000 lbs |
|---|---|
| Ražotāji | Remington |
| EAN | 4008496989094 |
| Krāsa | Krēma |
| Svars ar iepakojumu | 1.544 kg |
| Veids | Veidotāji |
| Temperatūru skaits | 5 |
| Regulējama temperatūra, ° C | 130 – 210 |










Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.