| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Gorenje |
| EAN | 3838782532047 |
| Iekārtas tips | Brīvstāvošs |
| Krāsa | Balta |
| Enerģijas patēriņš | |
| Energoefektivitātes klase | E |
| Ietilpība | |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 171 l |
| Kopējais tilpums | 256 l |
| Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 85 l |
| Izmēri, svars | |
| Augstums | 182.4 cm |
| Platums | 55 cm |
| Dziļums | 55.7 cm |
| Svars | 51 kg |
| Svars ar iepakojumu | 56 kg |
| Vadība | |
| Vadība | Elektroniska |
| Papildus parametri | |
| Ledusskapja veids | Saldētava apakšā |
| Sasaldēšanas jauda kg/24h | 5 |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā | 226 kWh |
| Klimata klase | SN-ST |
| Durvju rokturis | Integrēts |
| Durvju skaits | 2 |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | C |
| Trokšņa līmenis | 41 dB |
| No frost | Ir |
| Saldētavas klases apzīmējums | **** |
| Aukstuma saglabāšana strāvas zuduma gadījumā (h) | 13 |
| Divpusējā durvju montāžas iespēja | Ir |
| Plauktu veids | Rūdīta stikla |
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 56.000 lbs |
|---|---|
| Ražotāji | Gorenje |
| Vadība | Elektroniska |
| Svars | 51 kg |
| Dziļums | 55.7 cm |
| Platums | 55 cm |
| Augstums | 182.4 cm |
| Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 85 l |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 171 l |
| Kopējais tilpums | 256 l |
| Svars ar iepakojumu | 56 kg |
| Energoklase | E |
| Krāsa | Balta |
| Iekārtas tips | Brīvstāvošs |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā | 226 kWh |
| Plauktu veids | Rūdīta stikla |
| EAN | 3838782532047 |
| Ledusskapja veids | Saldētava apakšā |
| Sasaldēšanas jauda kg/24h | 5 |
| Klimata klase | SN-ST |
| Durvju rokturis | Integrēts |
| Durvju skaits | 2 |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | C |
| Trokšņa līmenis | 41 dB |
| No frost | Ir |
| Saldētavas klases apzīmējums | **** |
| Aukstuma saglabāšana strāvas zuduma gadījumā (h) | 13 |
| Divpusējā durvju montāžas iespēja | Ir |

























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.