| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Whirlpool |
| EAN | 8003437051012 |
| Iekārtas tips | Brīvstāvošs |
| Krāsa | Balta |
| Enerģijas patēriņš | |
| Energoefektivitātes klase | B |
| Ietilpība kg | |
| Veļas ietilpība mazgājot | 6 kg |
| Izmēri, svars | |
| Augstums | 90 cm |
| Platums | 40 cm |
| Dziļums | 60 cm |
| Svars | 56 kg |
| Svars ar iepakojumu | 60 kg |
| Vadība | |
| Vadība | Elektroniska |
| Elektroniskais displejs | Ir |
| Citi parametri | |
| Programmu skaits | 12 |
| Papildus parametri | |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | A |
| Atliktās mazgāšanas taimeris | Ir |
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 60.000 lbs |
|---|---|
| Ražotāji | Whirlpool |
| EAN | 8003437051012 |
| Iekārtas tips | Brīvstāvošs |
| Krāsa | Balta |
| Energoklase | B |
| Veļas ietilpība mazgājot | 6 kg |
| Augstums | 90 cm |
| Platums | 40 cm |
| Dziļums | 60 cm |
| Svars | 56 kg |
| Svars ar iepakojumu | 60 kg |
| Vadība | Elektroniska |
| Elektroniskais displejs | Ir |
| Programmu skaits | 12 |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | A |
| Atliktās mazgāšanas taimeris | Ir |




























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.