| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Whirlpool |
| EAN | 8003437605918 |
| Krāsa | Melna |
| Ietilpība | |
| Tilpums | 25 l |
| Vadība | |
| Vadība | Elektroniska |
| Papildus parametri | |
| Mikroviļņu izejas jauda | 900 W |
| Izmērs (PxAxDz) mm | 59.4x39x37.9 |
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 17.000 lbs |
|---|---|
| Ražotāji | Whirlpool |
| EAN | 8003437605918 |
| Krāsa | Melna |
| Tilpums | 25 l |
| Vadība | Elektroniska |
| Mikroviļņu izejas jauda | 900 W |
| Izmērs (PxAxDz) mm | 59.4x39x37.9 |
























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.