| Основная информация | |
| Торговая марка | Samsung |
| EAN | 8806090760808 |
| Размеры, вес | |
| Вес | 5.5 kg |
| Дополнительные параметры | |
| Тип | Крепление |
| Дополнительная информация | Stiprinājums ar izvelkamu plauktu “veļas mašīnas – žāvētāja kolonnai”. |
Описание
Детали
| Вес | 5.500 кг |
|---|---|
| Производители | Samsung |
| EAN | 8806090760808 |
| Вес | 5.5 kg |
| Тип | Крепление |
| Дополнительная информация | Stiprinājums ar izvelkamu plauktu "veļas mašīnas – žāvētāja kolonnai". |
















Отзывы
Отзывов пока нет.