| Основная информация | |
| Торговая марка | Bosch |
| EAN | 4242002556833 |
| Цвет | Melna/Balta |
| Дополнительные параметры | |
| Komplektā | 2 nerūsējošā tērauda mīcīšanas āķi, 2 putotāji |
| Jauda | 450 W |
| Ātrumi | 5 |
Description
Additional information
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Производители | Bosch |
| EAN | 4242002556833 |
| Цвет | Melna/Balta |
| Komplektā | 2 nerūsējošā tērauda mīcīšanas āķi, 2 putotāji |
| Jauda | 450 W |
| Ātrumi | 5 |


















Reviews
There are no reviews yet.