| Основная информация | |
| Торговая марка | Bosch |
| EAN | 4242005038985 |
| Цвет | Черный |
| Ёмкость | |
| Объем | 25 л |
| Размеры, вес | |
| Вес | 19 кг |
| Управление | |
| Управление | Электронная |
| Дополнительные параметры | |
| Мощность микроволн | 900 W |
| Размер (ШxВxГ) мм | 59.4×38.2×38.8 |
Description
Additional information
| Weight | 21.000 lbs |
|---|---|
| Производители | Bosch |
| EAN | 4242005038985 |
| Цвет | Черный |
| Объем | 25 л |
| Вес | 19 кг |
| Управление | Электронная |
| Мощность микроволн | 900 W |
| Размер (ШxВxГ) мм | 59.4×38.2×38.8 |























Reviews
There are no reviews yet.