| Основная информация | |
| Торговая марка | Кэнди |
| EAN | 8059019043890 |
| Цвет | Белый |
| Энергопотребление | |
| Класс энергоэффективности | B |
| Размеры, вес | |
| Высота | 40 cm |
| Ширина | 60 см |
| Глубина | 43 cm |
| Вес | 7.22 kg |
| Вес с упаковкой | 8.61 kg |
| Управление | |
| Управление | Механическая |
| Дополнительные параметры | |
| Apgaismojums | LED |
| Ātrumu skaits | 2 |
| Годовое потребление электроэнергии | 27 kWh |
| Тип | Izvelkams |
| Hidrodinamiskās efektivitātes klase | D |
| Motoru skaits | 1 |
| Filtra veids | Alumīnija |
| Trokšņa līmenis (dB) | 64 |
| Apgaismojuma efektivitātes klase | A |
| Tauku filtrēšanas efektivitātes klase | D |
| Nosūkšanas jauda | 332 m³/h |
Description
Additional information
| Weight | 9.000 lbs |
|---|---|
| Производители | Кэнди |
| EAN | 8059019043890 |
| Цвет | Белый |
| Класс энергопотребления | B |
| Высота | 40 cm |
| Ширина | 60 см |
| Глубина | 43 cm |
| Вес | 7.22 kg |
| Вес с упаковкой | 8.61 kg |
| Управление | Механическая |
| Apgaismojums | LED |
| Ātrumu skaits | 2 |
| Годовое потребление электроэнергии | 27 kWh |
| Тип | Izvelkams |
| Hidrodinamiskās efektivitātes klase | D |
| Motoru skaits | 1 |
| Filtra veids | Alumīnija |
| Trokšņa līmenis (dB) | 64 |
| Apgaismojuma efektivitātes klase | A |
| Tauku filtrēšanas efektivitātes klase | D |
| Nosūkšanas jauda | 332 m³/h |
























Reviews
There are no reviews yet.