| Основная информация | |
| Торговая марка | Electrolux |
| EAN | 7332543749317 |
| Цвет | Белый |
| Энергопотребление | |
| Класс энергоэффективности | A |
| Размеры, вес | |
| Высота | 33 cm |
| Ширина | 77 см |
| Глубина | 30 cm |
| Вес | 9.4 kg |
| Вес с упаковкой | 12.5 kg |
| Управление | |
| Управление | Электронная |
| Дополнительные параметры | |
| Apgaismojums | LED |
| Ātrumu skaits | 3 + 1 intensīvais režīms |
| Ogles filtra kods | ECFB01 |
| Mazgājamo metāla filtru skaits | 2 |
| Тип | Pilnībā iebūvējams |
| Hidrodinamiskās efektivitātes klase | A |
| Motoru skaits | 1 |
| Filtra veids | Alumīnija kasete |
| Apgaismojuma efektivitātes klase | A |
| Papildu funkcijas | Hob2Hood |
| Tauku filtrēšanas efektivitātes klase | D |
| Nosūkšanas jauda | 700 m³/h |
Description
Additional information
| Weight | 12.500 lbs |
|---|---|
| Производители | Electrolux |
| Apgaismojums | LED |
| Цвет | Белый |
| Класс энергопотребления | A |
| Высота | 33 cm |
| Ширина | 77 см |
| Глубина | 30 cm |
| Вес | 9.4 kg |
| Вес с упаковкой | 12.5 kg |
| Управление | Электронная |
| EAN | 7332543749317 |
| Ogles filtra kods | ECFB01 |
| Ātrumu skaits | 3 + 1 intensīvais režīms |
| Mazgājamo metāla filtru skaits | 2 |
| Тип | Pilnībā iebūvējams |
| Hidrodinamiskās efektivitātes klase | A |
| Motoru skaits | 1 |
| Filtra veids | Alumīnija kasete |
| Apgaismojuma efektivitātes klase | A |
| Papildu funkcijas | Hob2Hood |
| Tauku filtrēšanas efektivitātes klase | D |
| Nosūkšanas jauda | 700 m³/h |






















Reviews
There are no reviews yet.