| Основная информация | |
| Торговая марка | Electrolux |
| EAN | 7333394064307 |
| Цвет | Темно-серый |
| Размеры, вес | |
| Вес | 3.7 kg |
| Вес с упаковкой | 4.6 kg |
| Дополнительные параметры | |
| Тип | Stiprinājums |
| Дополнительная информация | Stabils risinājums žāvētāja novietošanai virs horizontālās ielādes veļas mašīnas ar dziļumu no 52 līdz 67 cm. Saderībai ar tumšajām veļas mašīnām/ veļas žāvētājiem. |
| Размеры (см) | 6.5x61x60.5 |
Description
Additional information
| Weight | 5.000 lbs |
|---|---|
| Производители | Electrolux |
| EAN | 7333394064307 |
| Цвет | Темно-серый |
| Вес | 3.7 kg |
| Вес с упаковкой | 4.6 kg |
| Тип | Stiprinājums |
| Дополнительная информация | Stabils risinājums žāvētāja novietošanai virs horizontālās ielādes veļas mašīnas ar dziļumu no 52 līdz 67 cm. Saderībai ar tumšajām veļas mašīnām/ veļas žāvētājiem. |
| Размеры (см) | 6.5x61x60.5 |

















Reviews
There are no reviews yet.