| Основная информация | |
| Торговая марка | Philips |
| Тип источника питания | Ni-Mh |
| EAN | 8710103970316 |
| Цвет | Серый |
| Дополнительные параметры | |
| Komplektā | Pielāgojama bārdas ķemme ar 12 garuma iestatījumiem no 1 mm līdz 23 mm ar 2 mm soli; ķemmi var arī pilnībā noņemt, lai iegūtu īsu griezumu – 0,5 mm. |
| Дополнительная информация | 12 garuma iestatījumi no 1 mm līdz 23 mm ar 2 mm soli |
| Время зарядки (ч) | 8 |
| Длительность работы (мин) | līdz 45 |
| Система питания | Аккумулятор |
View wishlist“Philips MG3930/15” has been added to your wishlist
New
Philips HC3525/15
Sku: 2292064
26.00 €
3 in stock
Description
Additional information
| Weight | 1.000 lbs |
|---|---|
| Производители | Philips |
| Тип источника питания | Ni-Mh |
| EAN | 8710103970316 |
| Цвет | Серый |
| Komplektā | Pielāgojama bārdas ķemme ar 12 garuma iestatījumiem no 1 mm līdz 23 mm ar 2 mm soli; ķemmi var arī pilnībā noņemt, lai iegūtu īsu griezumu – 0,5 mm. |
| Дополнительная информация | 12 garuma iestatījumi no 1 mm līdz 23 mm ar 2 mm soli |
| Время зарядки (ч) | 8 |
| Длительность работы (мин) | līdz 45 |
| Система питания | Аккумулятор |
Reviews (0)
Ratings
0.0
0 Product Ratings
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Review this product
Share your thoughts with other customers
Write a review
Be the first to review “Philips HC3525/15” Отменить ответ
Similar Products
-
New












Reviews
There are no reviews yet.