| Основная информация | |
| Торговая марка | AEG |
| EAN | 7333394059082 |
| Цвет | Черный |
| Энергопотребление | |
| Класс энергоэффективности | A+ |
| Размеры, вес | |
| Высота | 126 cm |
| Ширина | 90 см |
| Глубина | 41 cm |
| Вес | 16.2 kg |
| Вес с упаковкой | 22.6 kg |
| Управление | |
| Управление | Электронная |
| Дополнительные параметры | |
| Apgaismojums | LED |
| Ātrumu skaits | 3 + 2 intensīvie režīmi |
| Ogles filtra kods | MCFB91 |
| Годовое потребление электроэнергии | 41 kWh |
| Hidrodinamiskās efektivitātes klase | A |
| Motoru skaits | 1 |
| Filtra veids | Alumīnija |
| Trokšņa līmenis (dB) | 55 |
| Apgaismojuma efektivitātes klase | A |
| Tauku filtrēšanas efektivitātes klase | B |
| Nosūkšanas jauda | 760 m³/h |
| Tvaika nosūcēja veids | Nestandarta |
Description
Additional information
| Weight | 22.600 lbs |
|---|---|
| Производители | AEG |
| Apgaismojums | LED |
| Цвет | Черный |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Высота | 126 cm |
| Ширина | 90 см |
| Глубина | 41 cm |
| Вес | 16.2 kg |
| Вес с упаковкой | 22.6 kg |
| Управление | Электронная |
| EAN | 7333394059082 |
| Ogles filtra kods | MCFB91 |
| Ātrumu skaits | 3 + 2 intensīvie režīmi |
| Годовое потребление электроэнергии | 41 kWh |
| Hidrodinamiskās efektivitātes klase | A |
| Motoru skaits | 1 |
| Filtra veids | Alumīnija |
| Trokšņa līmenis (dB) | 55 |
| Apgaismojuma efektivitātes klase | A |
| Tauku filtrēšanas efektivitātes klase | B |
| Nosūkšanas jauda | 760 m³/h |
| Tvaika nosūcēja veids | Nestandarta |


























Reviews
There are no reviews yet.