| Основная информация | |
| Торговая марка | Electrolux |
| EAN | 7333394127323 |
| Цвет | Черный |
| Энергопотребление | |
| Класс энергоэффективности | C |
| Размеры, вес | |
| Высота | 33.1 cm |
| Ширина | 53 см |
| Глубина | 30 cm |
| Вес | 7.6 kg |
| Вес с упаковкой | 9.5 кг |
| Управление | |
| Управление | Электронная |
| Дополнительные параметры | |
| Apgaismojums | LED |
| Ātrumu skaits | 3 + 1 intensīvais režīms |
| Ogles filtra kods | ECFB01ST, ECFBPL02 |
| Годовое потребление электроэнергии | 97 kWh |
| Тип | Pilnībā iebūvējams |
| Hidrodinamiskās efektivitātes klase | D |
| Motoru skaits | 1 |
| Filtra veids | Alumīnija |
| Trokšņa līmenis (dB) | 60 |
| Apgaismojuma efektivitātes klase | A |
| Papildu funkcijas | Hob2Hood |
| Tauku filtrēšanas efektivitātes klase | D |
| Nosūkšanas jauda | 600 m³/h |
Description
Additional information
| Weight | 9.500 lbs |
|---|---|
| Производители | Electrolux |
| EAN | 7333394127323 |
| Цвет | Черный |
| Класс энергопотребления | C |
| Высота | 33.1 cm |
| Ширина | 53 см |
| Глубина | 30 cm |
| Вес | 7.6 kg |
| Вес с упаковкой | 9.5 кг |
| Управление | Электронная |
| Apgaismojums | LED |
| Ātrumu skaits | 3 + 1 intensīvais režīms |
| Ogles filtra kods | ECFB01ST, ECFBPL02 |
| Годовое потребление электроэнергии | 97 kWh |
| Тип | Pilnībā iebūvējams |
| Hidrodinamiskās efektivitātes klase | D |
| Motoru skaits | 1 |
| Filtra veids | Alumīnija |
| Trokšņa līmenis (dB) | 60 |
| Apgaismojuma efektivitātes klase | A |
| Papildu funkcijas | Hob2Hood |
| Tauku filtrēšanas efektivitātes klase | D |
| Nosūkšanas jauda | 600 m³/h |
























Reviews
There are no reviews yet.