| Основная информация | |
| Торговая марка | Faber |
| EAN | 7612986152920 |
| Цвет | Черный |
| Энергопотребление | |
| Класс энергоэффективности | B |
| Размеры, вес | |
| Высота | 32.5 cm |
| Ширина | 52 cm |
| Глубина | 29 cm |
| Вес | 7.5 kg |
| Вес с упаковкой | 9 кг |
| Управление | |
| Управление | Механическая |
| Дополнительные параметры | |
| Apgaismojums | LED |
| Ātrumu skaits | 3 + 1 intensīvais režīms |
| Ogles filtra kods | 112.0157.240 |
| Годовое потребление электроэнергии | 75 kWh |
| Тип | Pilnībā iebūvējams |
| Hidrodinamiskās efektivitātes klase | C |
| Motoru skaits | 1 |
| Filtra veids | Metāla kasete |
| Trokšņa līmenis (dB) | 64 |
| Apgaismojuma efektivitātes klase | A |
| Tauku filtrēšanas efektivitātes klase | D |
Description
Additional information
| Weight | 9.000 lbs |
|---|---|
| Производители | Faber |
| EAN | 7612986152920 |
| Цвет | Черный |
| Класс энергопотребления | B |
| Высота | 32.5 cm |
| Ширина | 52 cm |
| Глубина | 29 cm |
| Вес | 7.5 kg |
| Вес с упаковкой | 9 кг |
| Управление | Механическая |
| Apgaismojums | LED |
| Ātrumu skaits | 3 + 1 intensīvais režīms |
| Ogles filtra kods | 112.0157.240 |
| Годовое потребление электроэнергии | 75 kWh |
| Тип | Pilnībā iebūvējams |
| Hidrodinamiskās efektivitātes klase | C |
| Motoru skaits | 1 |
| Filtra veids | Metāla kasete |
| Trokšņa līmenis (dB) | 64 |
| Apgaismojuma efektivitātes klase | A |
| Tauku filtrēšanas efektivitātes klase | D |
























Reviews
There are no reviews yet.